Novafon

Neohodnoceno
Novinka
Das neue NOVAFON
10 999 Kč –9 %

Novinka!!!!

terapie a ošetřování ortopedických a neurologických onemocnění lokální vibrací

10 999 Kč –9 % 9 999 Kč
Skladem

NOVAFON - neinvazivní stimulační pomůcka pro použití jak v logopedii, fyzioterapii,  tak v ergoterapii a soukromém použití doma. Nově uvádíme bezdrátový přístroj s implementovaným akumulátorem. Odstřihněte se od elektřiny a užívejte si volnost pohybu s novým přístrojem. Nabíjení je jednoduché přes kabel stejně jako u Vašeho mobilního telefonu. Přístroj lze bez problémů používat i na citlivých místech těla, a to díky jemným vibracím. Přístroj nabízí dvě amplitudy vibrací a a tři stupně zesílení intenzity. Zjednodušili jsme ovládání a tím ješte více zlepšili ergonimické tvary přístroje.

Nástavce, které jsou součástí základního balíčku: masážní vajíčko, masážní talíř 

 

Novafon lze použít na všechny části těla, které potřebujete uvolnit, léčit, ulevit od bolesti, stimulovat bez použití léků a vedlejších účinků. 

Vhodné při: 

  • myofunkční terapii,
  • orofaciální stimulaci,
  • bolesti svalů a kloubů,
  • chronických bolestech těla,
  • terapii svalových poranění,
  • zánětlivých stavech,
  • terapii pooperačních a poúrazových jizev,
  • terapii fantomové bolesti,
  • rehabilitaci a uvolnění svalového napětí

Intenzita stimulace 50Hz/100Hz

Hloubka stimulace více než 6cm

Určení: logopedie, ergoterapie, fyzioterapie, domácí terapie

Jemné vibrace zvukových vln NOVAFON pomáhají snížit bolest a zmírnit například následky mrtvice. Stimulace hlubokých tkání spouští vlastní mechanismus reakce a podporuje rehabilitaci u velké škály onemocnění. Zlepšuje se funkčnost svalů a jejich aktivace. Díky tomu je  NOVAFON užitečnou terapeutickou pomůckou v ordinacích, nemocnicích i v domácím prostředí. Specialisté a pacienti již vyzkoušeli účinnost a jednoduchou obsluhu NOVAFONu. Lokální vibrační terapie je při léčbě chronické bolesti účinnější než aspirin. Také u pacientů mozkové příhodě zlepšuje lokální vibrační terapie funkční mobilitu. Po léčbě je pro pacienty mnohem snazší uchopit předměty. Řada klinických studií potvrzuje přidanou hodnotu lokální vibrační terapie.

Kód Kód: NVFNNEW00000
Jméno značky: NOVAFON GmbH
Kategorie: Novafon

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení