Novafon Pro (elektrický)

Neohodnoceno

30 let na trhu - tisíce spokojených zákazníků

léčba ortopedických a neurologických onemocnění lokální vibrací

7 490 Kč
Skladem

NOVAFON - neinvazivní stimulační pomůcka pro použití jak v logopedii, fyzioterapii,  tak v ergoterapii a soukromém použití doma. Použitím skládací prodlužovací rukojeti dosáhnete i na těžko dostupná místa, v případě domácího použití.  Přístroj lze bez problémů používat i na citlivých místech těla, a to díky jemným vibracím. Přístroj nabízí dvě amplitudy vibrací a funkci zesílení intenzity. 

Nástavce: masážní vajíčko, masážní talíř 

 

Novafon lze použít na všechny části těla, které potřebujete uvolnit, léčit, ulevit od bolesti, stimulovat bez použití léků a vedlejších účinků. 

vhodné při: 

  • myofunkční terapii,
  • orofaciální stimulaci,
  • bolesti svalů a kloubů,
  • terapii svalových poranění,
  • zánětlivých stavech,
  • terapii pooperačních a poúrazových jizev,
  • terapii fantomové bolesti 

Intenzita stimulace 50Hz/100Hz

Hloubka stimulace až 6cm

Určení: logopedie, ergoterapie, fyzioterapie, domácí terapie

Jemné vibrace zvukových vln NOVAFON pomáhají snížit bolest a zmírnit například následky mrtvice. Stimulace hlubokých tkání spouští vlastní mechanismus reakce a podporuje rehabilitaci u velké škály onemocnění. Zlepšuje se funkčnost svalů a jejich aktivace. Díky tomu je  NOVAFON užitečnou terapeutickou pomůckou v ordinacích, nemocnicích i v domácím prostředí. Specialisté a pacienti již vyzkoušeli účinnost a jednoduchou obsluhu NOVAFONu. Lokální vibrační terapie je při léčbě chronické bolesti účinnější než aspirin. Také u pacientů mozkové příhodě zlepšuje lokální vibrační terapie funkční mobilitu. Po léčbě je pro pacienty mnohem snazší uchopit předměty. Řada klinických studií potvrzuje přidanou hodnotu lokální vibrační terapie.

Kód Kód: NVFNPRO00000
Jméno značky: NOVAFON GmbH
Kategorie: Produkty